slider VUCA SUKCESU Kup książkę Problem czy wyzwanie strategoa sukcesu liderów

Problem czy wyzwanie?
Strategia sukcesu liderów

Dowiedz się więcej

Rafał Judek – mentor i trener

Wychowałem się w sprzedaży i zarządzaniu nią. Dziś wspieram liderów i menadżerów w ich rozwoju. Myślę o sobie – edukator. Patrzę, widząc całość. Wierzę, że ludziom najbardziej brakuje dziś wiedzy o tym, co jest możliwe. A przez to czasami myślą, że nie potrafią.

Problem czy Wyzwanie? Strategia sukcesu liderów

Współczesne otoczenie firmy, określane jest coraz częściej jako świat VUCA. Wymaga on od liderów szczególnych kompetencji oraz wiedzy o tym, jak człowiek funkcjonuje. Dzięki książce poznasz nowy, skuteczny „model mentalny” adekwatny do wyzwań, jakie niosą ze sobą obecne czasy. Poznasz metody wspierające poczucie stabilności i spokoju w sytuacjach niepewności i zmian oraz otrzymasz narzędzia, dzięki którym będzie mógł inaczej reagować na rzeczywistość biznesową i jej złożoność.

Opinie czytelników

Autor książki wprowadza czytelnika w świat VUCA i w sposób klarowny wyjaśnia jego meandry. Wskazuje, jak się w nim odnaleźć i poruszać. Świat VUCA otacza każdego z nas, więc praktyczne rady, jak w nim być skutecznym i uniknąć błędów, mogą przydać się każdemu.”

Przemek Gdański

Prezes Zarządu, CEO - BNP Paribas Bank Polska S.A.

Autor ciekawie opisuje to, z czym w dzisiejszym świecie spotykamy się praktycznie na każdy kroku – zmianę. Jej skala, źródło i konsekwencje wymagają od nas nowego spojrzenia na siebie, nasze wartości i przekonania. Sprawia, że potrzebujemy większej otwartości, kreatywności, odwagi i nieszablonowości. Poza samym opisem świata VUCA, otrzymujemy również wskazówki, jak się w tym świecie odnaleźć i działać skutecznie.

Jakub B. Bączek

Trener mentalny #1 w Polsce

Zainteresowała Cię moja książka? Nie czekaj, zakup ją już dziś! A może chciałbyś otrzymać jej fragment? Zapisz się do naszego newslettera i pobierz darmowy fragment książki.

19 NARZĘDZI MENADŻERA SPRZEDAŻY

To będzie taka książka, jaką sam chciałbym przeczytać, kiedy po raz pierwszy obsadzono mnie w roli menadżera. Z perspektywy czasu wiem, jakich narzędzi potrzebują szefowie sprzedaży. Przygotowałem tę książkę z myślą o:

  • Menadżerach sprzedaży o różnym doświadczeniu – szukających narzędzi do pracy z handlowcami, które pozwolą im zwiększać skuteczność i efektywność pracy zespołu handlowego;
  • Przedsiębiorcach, którzy są jednocześnie w roli szefa sprzedaży i planują wzmocnić swoje umiejętności menadżerskie w kierowaniu zespołem handlowym.

Przez narzędzie w tej książce rozumiem uporządkowaną strukturę działania, służącą do bezpośredniego oddziaływania na pracownika, tak aby osiągać zaplanowane wcześniej cele i efekty. Pozwalają na duplikację najbardziej efektywnych działań i zachowań w obszarze, w którym działasz.

Opinie czytelników

Książa pokazuje, jak skutecznie wdrożyć zwycięską strategię sprzedaży, co należy wykonać i jak przygotować zespół oraz siebie do tego zadania. Daje narzędzia do ustawienia sprzedaży na właściwe tory. Zmienia utartą optykę na taką, którą w sprawdzony sposób spokojnie doprowadzi Cię do zamierzonych celów.

Paweł Skrzynecki

Country Sales Manager - Bayer Crop Science

Pierwsze, co mi przychodzi do głowy, to że w końcu ktoś napisał bardzo dobry podręcznik do pracy z zespołem handlowym. Bardzo podobają mi się akcenty, które autor położył w kwestii tego, na co zwracać uwagę, rozpoczynając pracę z zespołem. Uważam, że każdy myślący, rozsądny szef działu sprzedaży powinien ją przeczytać i mieć na swojej półce.

Piotr Ogrodowicz

Dyrektor Handlowy Wielton S.A.

Zainteresowała Cię moja książka? Nie czekaj, zakup ją już dziś! A może chciałbyś otrzymać jej fragment? Zapisz się do naszego newslettera i pobierz darmowy fragment książki.

Kup książkę

Kup wybraną książkę lub skorzystaj z promocji i kup 2 produkty taniej o 10%!

Top